16 червня 2017 р.
Команда Дніпропетровської області – переможець Всеукраїнської спартакіади

З 6 по 9 червня в м. Одесі на базі спортивного комплексу НУ «Одеська юридична академія» відбулася V Всеукраїнська спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу».

Змагання були організовані Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань і організацією фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

Всеукраїнська спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу» – це чудовий соціальний захід, який допомагає людям, що втратили здоров'я на виробництві, долати труднощі, розкрити свій потенціал, відчути себе переможцем.

Щорічна спартакіада проводиться з метою популяризації здорового способу життя, а також залучення інвалідів праці до регулярних занять фізичною культурою і спортом, формування позитивних життєвих установок.

У змаганнях взяли участь 275 спортсменів – представників майже усіх куточків України. Учасники змагань приїхали з надією вибороти перемогу у шести змагальних видах спорту – армспорті, настільному тенісі, гирьовому спорту, дартсі, бомбаскеті та шахах.

Розпочалася спартакіада ходою колони прапороносців, виконанням гімну України та підняттям Державного прапору України.

Привітати спортсменів прибули керівництво Фонду та Федерації роботодавців України, начальники обласних управлінь виконавчої дирекції Фонду, представники місцевої влади, депутати, вболівальники.

Команда Дніпропетровщини виступала в тому ж складі, як і в минулому році, коли стала переможцем в загальнокомандному заліку.

Змагання відбувалися в запеклій боротьбі, кожний регіон представив своїх кращих спортсменів, тому визначити фаворита було практично неможливо. Учасники показали свою силу духу, велике бажання до перемоги.

Неперевершеним був Тараненко Микола з міста Новомосковська, який став переможцем у армспорті у ваговій категорії до 70 кг, у ваговій категорії понад 90 кг Шостак Василь з міста Жовті Води став бронзовим призером спартакіади.

Кращим у змаганнях з бомбаскету сидячи був наш Качко Максим з міста Марганець, який приніс золото в скарбничку нашої команди, і друге місце у положенні стоячи.

У змаганнях з гирьового спорту вдало виступили представники з шахтарського регіону, з міста Павлограда.

У ваговій категорії до 70 кг був непереможний Деніченко Юрій, який і здобув золото, піднявши гирю 113 разів за 3 хвилини і обійшовши своїх суперників аж на 43 очка. У вазі понад 90 кг Нуянзін Дмитро зайняв другу сходинку п'єдесталу.

Паралельно з гирьовим спортом проходили змагання з настільного тенісу, дартсу і шахів. У змаганнях з дартсу друге місце здобула Скворцова Валентина з міста Першотравенська в положенні стоячи, та четверте місце в положенні сидячи.

Завершальним етапом останнього дня були змагання з шахів і явних лідерів не виділялось до останньої партії. Але вже через 10 хвилин став відомий переможець. Ним став наш спортсмен - Стукалов Володимир з міста Павлограда.

Завдяки наполегливості, спортивному азарту команда з Дніпра стала лідером в загальнокомандних змаганнях і вдруге поспіль посіла І місце та отримала кубок переможця, ІІ місце - у команди з Донеччини, ІІІ місце – у тернопільчан.

Учасники змагань висловлювали щиру вдячність виконавчій дирекції Фонду та працівникам робочих органів виконавчої дирекції Фонду за організацію спортивного свята, а також за повсякденну турботу й підтримку.

Інтернет-лінія "Запобігання проявам корупції"